Sub meniu servicii

Proiect Casa Rezidentiala Adunatii-Copaceni


Proiect Casa Rezidentiala
Adunatii-Copaceni

Fatada casa cu profile decorative din polistiren CoArtCo

Fiecare proiect realizat de echipa noastra este unic. De fiecare data telul nostru este sa oferim o solutie estetica, care se poate implementa, avand in vedere dorintele de design ale beneficiarilor.

Adaugam in portofoliul nostru aceasta lucrare impresionanta din Adunatii-Copaceni. Este o casa rezidentiala, construita recent. Beneficiarul si-a dorit un exterior superb pentru casa lui si a apelat la serviciile oferite de firma noastra.

In cadrul acestui proiect am furnizat servicii de design, elementele decorative personalizate si montajul specializat. De asemenea echipa de montaj a asigurat si alte lucrari conexe exteriorului casei.

Simularea de design a putut fi realizata numai dupa ce casa a fost masurata de echipa noastra. Ulterior a fost ridicata de la zero intr-un program de grafica 3D si au fost aplicate elementele decorative. Cu ajutorul simularii de design se pot calcula exact metrajele finale, beneficiarul vede de la bun inceput care va fi rezultatul final, iar mesterii au ghidaj la montaj.

Toate produsele noastre de exterior sunt realizate din polistiren expandat, de densitate mare si acoperite cu rasina minerala grunjoasa, pentru rezistenta. Dupa montajul pe fatada este se vopsesc cu vopsea lavabila de exterior.

Intregul proces de la proiectare la implementare a durat cateva luni, lucrarile de montaj fiind intarziate si din cauza conditiilor meteo nefavorabile.

Este o lucrare de referinta, care atrage atentia prin multitudinea de detalii. Va invitam sa vedeti imaginile de la finalul colaborarii cu firma noastra.

Daca doresti elemente decorative pentru casa ta te invitam sa ne contactezi pe adresa noastra de mail: office@profiledecorative.ro.

Fatada casa rezidentiala fara profile decorative CoArtCo Fatada casa la rosu Fatada casa la rosu fara profile CoArtCo Fatada casa fara profile decorative CoArtCo fatada casa la rosu
Simulare design fatada casa CoArtCo Simulare design 3D cu profile decorative CoArtCo Simulare fatada casa 3D cu profile din polistiren CoArtCo Simulare 3D design fatada casa CoArtCo
Echipa montaj profile decorative CoArtCo Montaj profile decorative CoArtCo Montaj specializat profile decorative din polistiren CoArtCo Montaj elemente arhitecturale CoArtCo Echipa specializata montaj profile din polistiren CoArtCo
Fatada casa cu profile decorative CoArtCo Fatada casa cu profile din polistiren CoArtCo Fatada casa cu profile decorative din polistiren CoArtCo Fatada casa cu elemente arhitecturale din polistiren CoArtCo Fatada casa cu profile decorative din polistiren CoArtCo
Echipa montaj profile decorative CoArtCo Manopera montaj profile din polistiren CoArtCo Echipa manopera montaj profile din polistiren CoArtCo Echipa specializata manopera montaj profile decorative CoArtCo
Profile decorative personalizate din polistiren CoArtCo Panouri decorative din polistiren CoArtCo Cornisa decorative din polistiren CoArtCo Arcade si cornisa din polistiren CoArtCo Elemente arhitecturale din polistiren CoArtCo Ancadrament usa si panouri decorative CoArtCo Ancadramente cu arcada si panouri decorative din polistiren CoArtCo
Coloane si arcade din polistiren CoArtCo pentru intrare Ancadramente cu arcada din polistiren CoArtCo Profile decorative personalizate din polistiren CoArtCo Ancadramente cu coloane si arcade din polistiren CoArtCo
Fatada casa cu elemente arhitecturale personalizate din polistiren CoArtCo Elemente arhitecturale decorative din polistiren CoArtCo pentru exterior Profile decorative CoArtCo pentru exterior Profile decorative personalizate din polistiren CoArtCo


Citeste si despre...

Intreaga gama de Profile Decorative din Polistiren CoArtCo
Modele Profile
    Portofoliu Complet de Lucrari facute de CoArtCo
Portofoliu Complet
    Intrebari si Raspunsuri despre Profilele Decorative CoArtCo
Informatii
    Recomandarile echipei CoArtCo
Recomandari