Sub meniu servicii

Proiect Casa Rezidentiala Arges


Proiect Casa Rezidentiala
Arges

Fatada casa cu profile decorative din polistiren CoArtCo

Renovarea casei aduce un suflu nou, schimband detaliile parca schimbi intreaga casa si placerea de a locui in ea se mareste.

Periodic casa necesita reparatii si lucrari de intretinere, insa la perioade mai lungi de timp e nevoie si de o modificare in designul ei. Necesitatile noastre de confort si estetica se schimba si de aceea simtim nevoia de a face o schimbare.

Fatada casa fara profile decorative CoArtCo Manopera montaj profile decorative din polistiren CoArtCo Fatada casa cu profile decorative din polistiren CoArtCo

Elementele arhitecturale sunt solutia cea mai potrivita pentru o astfel de renovare. Cu ajutorul lor poti schimba stilul arhitectural al casei intr-un mod facil si rapid, fara sa afecteze termoizolatia, chiar ajutand la un confort termic sporit.

In cadrul proiectului prezentat, beneficiara acestei case si-a dorit o renovare completa a exterioarelor, deoarece de zece ani, acestea nu au beneficiat de nicio imbunatatire. Beneficiara ne-a pus la dispozitie proiectul de design cu modelele si cotele recomandate de un designer contractat anterior.

Proiect casa rezidentiala fara profile decorative CoArtCo Echipa specializata montaj profile decorative din polistiren CoArtCo Fatade casa cu profile decorative personalizate CoArtCo

Noi am produs la comanda aceste elemente decorative, pe baza detaliilor furnizate si in plus am recomandat anumite schimbari si completari de produse, pentru un efect estetic imbunatatit. Elementele furnizate au fost: ancadramente pentru ferestre si usi, placile de bosaj pentru colturi si pereti, profilul de soclu, profilul de brau, cornisa, profilul pentru balcon. Culorile recomandate sunt cele pastelate, care adauga un plus de distinctie si leaga toate elemente decorative armonios.

Fatada casa fara profile decorative personalizate CoArtCo Echipa manopera montaj profile decorative CoArtCo Fatada casa cu profile decorative personalizate din polistiren CoArtCo

Echipa noastra de montaj s-a ocupat de realizarea lucrarii si punerea in opera a tencuielii decorative.

Ii multumim beneficiarei pentru colaborarea foarte buna si increderea acordata echipei noastre!

Proiect fatada casa cu profile decorative din polistiren CoArtCo Profile decorative personalizate din polistiren CoArtCo pentru fatada casei Profile personalizate din polistiren CoArtCo pentru fatada casei

Daca doriti sa ne contactati puteti folosi adresa noastra de e-mail: office@profiledecorative.ro.

Fatada casa cu profile decorative din polistiren CoArtCo Profile personalizate CoArtCo pentru fatada casei Elemente de bosaj personalizate pentru fatada casei Bosaj decorativ din polistiren CoArtCo Panouri decorative personalizate din polistiren CoArtCo Elemente arhitecturale din polistiren CoArtCo
Intrare casa cu profile decorative din polistiren CoArtCo Ancadramente decorative personalizate din polistiren CoArtCo Ancadramente ferestre din polistiren CoArtCo Elemente arhitecturale decorative din polistiren CoArtCo Ancadramente ferestre si brau decorative din polistiren CoArtCo Ancadramente ferestre cu solbanc personalizate din polistiren CoArtCo Panouri decorative din polistiren CoArtco cu ancadrament pentru fatada casei
Elemente arhitecturale personalizate decorative din polistiren CoArtCo Ancadrament fereastra decorativ din polistiren CoArtCo Ancadrament decorativ personalizat din polistiren CoArtCo


Citeste si despre...

Intreaga gama de Profile Decorative din Polistiren CoArtCo
Modele Profile
    Portofoliu Complet de Lucrari facute de CoArtCo
Portofoliu Complet
    Intrebari si Raspunsuri despre Profilele Decorative CoArtCo
Informatii
    Recomandarile echipei CoArtCo
Recomandari