Sub meniu servicii

Proiect salon de evenimente Brad


Proiect salon de evenimente
Brad

Proiect salon de evenimente Brad

Acest salon a gazduit deja cu brio numeroase evenimente locale. Era momentul pentru o schimbare de design, pentru a ramane in topul preferintelor.

Logia realizata de echipa noastra a schimbat infatisarea intrarii principale in salon, oferind un aer clasic. Ferestrele arcuite au fost conturate cu profile decorative pe arcada, pastrand unitatea conceptului. Simetria coloanelor este focusul acestui proiect.

Cornisa mare cu motivele vegetale te duce cu gandul la natura si la roadele e oferite de aceasta.

Montaj manopera profile decorative din polistiren CoArtCo pentru fatada salon de evenimente

Cu ajutorul elementelor decorative s-a putut realiza o schimbare radicala de design, intr-un timp scurt, astfel incat salonul sa fie disponibil pentru primirea invitatilor.

Golul arcadelor a fost realizat cu ajutorul mulajelor din polistiren, pentru o simetrie perfecta. Ulterior dupa ce au fost tencuite golurile s-a facut montajul arcadelor cu model.

La aceasta lucrare montajul a fost realizat de echipa noastra, in aproximativ 2 saptamani. Insa a fost foarte importanta organizarea de santier, cu inceperea montajului dupa ce toate materialele au fost la santier.

Salon de evenimente cu profile decorative din polistiren CoArtCo Coloane cu arcade din polistiren CoArtCo pentru salon de evenimente Fatada salon de evenimente cu profile decorative personalizate CoArtCo Profile decorative din polistiren personalizate CoArtCo pentru saloane de evenimente

Acest proiect a fost unul complet: simulare 3D, consultanta tehnica, productie elemente arhitecturale personalizate, montaj specializat. Numai asa se obtin rezultate spectaculoase, intr-un buget clar stabilit si se asigura garantia lucrarii.

Salonul de evenimente Anastasia din localitatea Brad poate gazdui evenimente foarte mari, avand o capacitate peste media altor saloane de acest fel.

Ne bucuram ca am putut realiza acest proiect frumos, unde invitatii sa se simta deosebiti intr-un cadru echilibrat, clasic.

Arcade si coloane din polistiren CoArtCo pentru salon de evenimente Arcade decorative din polistiren CoArtCo cu coloane Arcade decorative personalizate din polistiren CoArtCo Intrare salon de evenimente cu arcade si coloane din polistiren CoArtCo
Manopera montaj arcade si cornisa din polistiren CoArtCo Montaj profile decorative din polistiren CoArtCo Manopera montaj profile decorative din polistiren CoArtCo pentru salon de evenimente Manopera montaj cornisa personalizata din polistiren CoArtCo pentru saloane de evenimente


Citeste si despre...

Intreaga gama de Profile Decorative din Polistiren CoArtCo
Modele Profile
    Portofoliu Complet de Lucrari facute de CoArtCo
Portofoliu Complet
    Intrebari si Raspunsuri despre Profilele Decorative CoArtCo
Informatii
    Recomandarile echipei CoArtCo
Recomandari