Sub meniu servicii

Proiect Decor de Iarna


Proiect Decor de Iarna
Butaforii din polistiren CoArtCo

Decor Craciun butaforie Telekom Romania din polistiren CoArtCo

Decorurile de iarna aduc zambete si voie buna. Sunt cea mai buna solutie pentru a aduna oamenii si pentru a-i transpune in atmosfera fericita de iarna. In cadrul acestui proiect am raspuns provocarii din partea Telekom pentru a realiza un decor personalizat pentru receptia de la birourile unde isi desfasoara activitatea compania. S-a dorit sa fie o surpriza pentru angajatii Telekom, astfel montajul a fost realizat seara, dupa terminarea programului si in timpul minivacantei de 1 Decembrie.

Conceptul apartine beneficiarului, iar implementarea a fost realizata de echipa noastra. In cadrul acestui proiect am furnizat toate elementele de decor prezente: intrarea cu arcada si coloane, bannerul care imita fatada unei case, ferestrele, usa de la intrare, oamenii de zapada pentru poze, decoratiunile, zapada artificiala etc.

A fost o experienta noua pentru echipa noastra si le dorim angajatilor de la Telekom sa se bucure de decorul minunat de iarna si sa aiba sarbatori fericite acasa si la birou!

Decor Craciun din polistiren CoArtCo Butaforie decor Craciun CoArtCo Butaforie din polistiren CoArtCo Decor Telekom Romania din polistiren CoArtCo Butaforie din polistiren CoArtCo
Decor Craciun din polistiren CoArtCo Butaforie decor Craciun din polistiren CoArtCo Butaforie decor din polistiren CoArtCo pentru Telekom Romania Decor Craciun din polistiren CoArtCo Butaforie decor de Craciun Telekom Romania din polistiren CoArtCo

Citeste si despre...

Intreaga gama de Profile Decorative din Polistiren CoArtCo
Modele Profile
    Portofoliu Complet de Lucrari facute de CoArtCo
Portofoliu Complet
    Intrebari si Raspunsuri despre Profilele Decorative CoArtCo
Informatii
    Recomandarile echipei CoArtCo
Recomandari